Вопрос для украинцев, как вы вьезжаете и въезжаете в Украину с ребенком американцем?

Вопросы и ответы об оформлении документов Украины для ребенка, рожденного в Майами США
Правила форума
Информационный раздел на сайте: http://www.deliveryinusa.com/?page_id=7696
Помощь в оформлении документов: docs@deliveryinusa.com
Yaron

Re: Вопрос для украинцев, как вы вьезжаете и въезжаете в Украину с ребенком американцем?

Сообщение Yaron » Ср окт 05, 2016 8:22 am

Bellissima писал(а):Yaron, я сейчас в Украине. в декабре еду на каникулы в Майями!
По поводу соц помощи: я лично получила, без всех бумажек о которых вы говорите. В печерском районе Киева собес . Приносили только свидетельство, с апостилем и переводом и наша нотариус его заверил. Ну и наши паспорта. И все! Так что идите обязательно! Моя подруга тоже получила, в другом районе. Сначала выплатили 14000 грн, теперь по 700 примерно в месяц на карту. А еще забыла, нужно соц счет открыть, и выписку с него тоже тетеньке принести, куда денежку перечислить.
Смысле идите? Вы предлагаете пойти за помощь/ спустя почти 2 года? Нашему малышу 1 год и почти 10 месяцев.

Maks

Re: Вопрос для украинцев, как вы вьезжаете и въезжаете в Украину с ребенком американцем?

Сообщение Maks » Чт окт 06, 2016 6:19 pm

Yaron писал(а):
Maks писал(а):Зрозуміло, що після заборони вписувати дитину в паспорт батьків, інших варіантів повернутися в Україну у дитини крім зазначених немає, а отримання паспорта - довго. Закон України “Про громадянство України” (ст. 7), Закон України “Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України" прочитані до дир. Але хотелося б відмітити, що так як дитина є громадянином України з моменту народження, це визначено законом, і отримання довідки про набуття громадянства України в консульстві, це просто формальність, то в ідеалі дитина не має права перетинати кордон України як іноземний громадянин, бо для України вона лише українець (якщо потрібно, нормативно обгрунтую). Навіть якщо в такому випадку можливо "нікому нічого не буде", такі дії не відповідають закону.
Тому варіант "Оформлення посвідчення особи на повернення в Україну більш вірний.
Але як же бути з українським свідоцтвом про народження. Ані посвідчення на повернення, ні довідка про набуття громадянства україни не дають права на отримання українського свідоцтва про народження.
Я розумію, що зараз почнуть розповідати, що американське свідоцтво це ж те саме і т.д. І т.п. Я все розумію, але я вважаю, можливо суб'єктивно, що мені буде більш зручніше використовувати протягом життя в Україні саме українське свідоцтво дитини, а не американське. Навіть якщо я зразу зроблю 100 копій з апостилем та перекладом. Тому.
Чи розглядав, хто варіанти, а може навіть зміг зробити так: отримати в госпіталі довідку (саме довідку, як в Україні, форма не має значення) про народження дитини та поставити на неї апостиль, перекласти та на її підставі отримати свідоцтво про народження дитини в консульстві України в США, або по приїзду в Україні.
Якщо були така практика отримання українського свідоцтва прошу поділитися досвідом, та якщо можливо контактами (який госпіталь, хто допомагав в Майамі з адвокатів чи нотаріусів).
Дякую.
Макс вы понимаете что вы вообще написали?
Как ребенок который родился в США, может получить свидетельство о рождении украинского образца в котором говориться чтоб он родился на территории Украины, если он не был рожден на территории Украины.
Если вам как вы написали "мені буде більш зручніше використовувати протягом життя в Україні саме українське свідоцтво дитини, а не американське. Навіть якщо я зразу зроблю 100 копій з апостилем та перекладом." то может и рожать в США не стоит? Вы не обижатесь на мой комментарий, я ничем никого не хочу обидеть, но все же вы написали не совсем корректный вопрос.
Так же хочу уточнить вот что. Вы хотите родить ребенка в США и всю вашу жизнь прожить с ним в Украине?
Очень странно получается.
Так же добавлю что сделав апостиль на Birth Certificate американского образца и переведя его на украинский язык в Украине и заверив его нотариально с мокрой голубой печатью (так как черная американская печать в Украине не действительна. Вы не столкнетесь ни с одной проблемой.
Мы сделали апостиль и не столкнулись ни с одной проблемой пока.
Отправили его в местную поликлинику в Киеве по месту жительства, делали все прививки по графику, к нам приходил участковый врач.
Мы сделали ему украинский загаран, так как рожали мы в конце 2014, а паспорт начали делать поздно, так как были в США 8 месяцев (кому интересно как мы оставались 8 месяцев, я написал на форуме, найдите мой топик) то мы уже не могли вписать его в наши паспорта, поэтому в Украине, на основе справки полученной в США (справка про набуття громадянства Украини)
По этому заграну въезжали в Крым летом 2015 (так как родители жены от туда и ездили их проведать) и выезжали по этому же паспорту из Крыма, (с американским паспортом мы бы туда не въехали).
Вообщем никаких проблем с тем что у него апостол на американское свидетельство о рождении не было, возможно пока.
Но получить украинское свидетельство о рождении можно только обманным путем.
Мне рассказывали как.
Ни чего сложного, но я считаю это полным бредом.
Так же если хорошо заморочиться то можно официально получить помощь при рождении ребенка. Но слишком геморным мне вариант показался, нужно много нервов потратить, мы решили этого не делать, но знаю таких украинцев которые занимались этим и вроде бы получили материальную помощь.

Будут еще вопросы - пишите.
Мы кстати по американскому паспорту вылетали с нашим малышом в Шенгенскую зону были там 36 дней и возвращались обратно по американскому паспорту, никаких проблем не возникло с тем что ребенок был на туариитории Украины более 90 дней.
И вот сейчас мы в США и выезжали сюда естественно по американскому паспорту из Киева, тоже никаких проблем не было.
Yaron, я ніколи не писав, ні як пропозицію ні як запит щодо можливого отримання в Україні свідоцтва про народження в якому буде зазначено, що дитина народилась в Україні, тоді як вона народилась в США, чи будь-якій іншій країні. Я запитував лише щодо можливості отримання українського свідоцтва про народження. Я розумію, що вам можливо здається це бредовим, хочя повторюся, я це такій формі не пропонував. Але ...
Це запропонував законодавець, який передбачів у: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z07 ... 6609155157 . Розділ III. Державна реєстрація окремих актів цивільного стану 1. Державна реєстрація народження фізичної особи та її походження Пункт 4:
4. Якщо державна реєстрація народження дитини проводиться за місцем проживання батьків чи одного з них, то за їх бажанням місцем народження дитини в актовому записі про народження може бути визначене фактичне місце її народження, підтверджене одним із документів, передбачених у пункті 2 цієї глави, або місце проживання батьків чи одного з них.

Тобто, якщо батьки не схотіли отримувати громадянство іншої країни, наприклад Гондурас. Були у подорожі і не долетіли до США, то законодавство України при отриманні свідоцтва про народження дозволяє написати в ньому, що дитина народилась в місці проживання батьків чи одного з них. Наскільки то нормально, не знаю. Не ми з вами придумали. Можливо хтось із нормотворців не хоче світити друге громадянство своїх дітей.

Я мав кілька причин поїхати в США, і щоб там народилась моя дитина. Чи хочу я прожити все життя в Україні народивши дитину в США? Можливо ні, але поки що ми не можемо поїхати жити в США. То не дуже странно. Виходить так як виходить.

А щодо другого свідоцтва та перетину кордону України з американськім паспортом. Отримання другого свідоцтва про народження не гірший проступок, ніж перетин кордону України громадянином України з паспортом іншої держави. Особливо коли є український закордонний паспорт. Сводоцтво про народження не підтверджує громадянство України, а паспорт для виїзду за кордон - так. (ст. 5 Закону України "Про громадянство України", ще цікава стаття 2).
Одним із документів, який дає право на виїзд з України і в'їзд в Україну є паспорт громадянина України для виїзду за кордон. І по великому рахунку не має значення, по паспорту іншої країни це робить дитина з батьками, яка має загран чи повнолітня людина (наприклад з паспортом Румунії чи Угорщини, яких зараз багато). Просто так зручніше. Як і комусь зручніше мати друге свідоцтво. Ніхто ні в кого нічого не вкрав, шкоди не зробив. Так трохи не рівно, але буває і кривіше.

Maks

Сообщение Maks » Чт окт 06, 2016 6:25 pm

Забув додати посилання. Пункт 2 та пункт 29 http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/57- ... 6609155157

Реклама
Yaron

Сообщение Yaron » Пн окт 10, 2016 3:01 pm

Вы можете писать что угодно, но получить второе свидетельство о рождении - это обман и нарушение закона. Если вы смотрите с точки зрения права. Те материалы что вы привели не имеет никакого отношения к тому если у ребенка уже есть американское свидетельство о рождении - вы это понимаете?

Самсонова Анна

Вопрос для украинцев, как вы вьезжаете и въезжаете в Украину с ребенком американцем?

Сообщение Самсонова Анна » Пн мар 12, 2018 12:07 pm

А если мы въезжали на территорию Украины по тимчасовому посвідченню? то не будет ли вопросов у украинских пограничников, если выезжать второй раз в сша мы будем по амер паспорту ребенка?

Вернуться в «УКРАИНА - свидетельство и паспорт»